Referanslar

Sitemi görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam. Bir kez daha çok teşekkür ederim, harika bir tasarım oldu. Çalışma sürecimiz benim için kesinlikle çok keyifli, rahat ve aynı zamanda profesyoneldi. Tekrar ellerinize sağlık ve kocaman bir tesekkür. Sevgilerimle,
Zeynep Gündoğdu Ledebur – Kurucu, yazar, 2cities1woman.com


F.Saadet Bilir’le birlikte hazırladığımız ‘Abdülkadir Bulut-Kasabalı Lorca’ ve ‘Abdülkadir Bulut’a Sevgi Sözleri’ adlı kitapların kapağı tam bir yaratıcılık örneği. Eline, emeğine, yüreğine sağlık. Yazmakta olduğum yeni kitabımın kapağını da senin hazırlamanı istiyorum. Yazar ve şair arkadaşlarıma da seni önereceğim. Özenle hazırladığın websitem sayesinde okurlarımla kolayca iletişim kuruyorum. Ayrıca çok sayıda dost ve arkadaş kazandım.Yaşadığımız zamana ‘Bilgi ve İletişim Çağı’ denmesinin nedeni bu olmalı. Yürekten teşekkürler…
Ali F. Bilir – Şair, yazar, alifbilir.com


Mesleğimin bir parçası olduğu için web tasarımcılığının çok hızlı değişen ve gelişen bir mecra olduğunu biliyorum. Birçok farklı konuda -kod yazma, mizanpaj, kullanıcı alışkanlıklarını takip etme gibi- uzmanlaşmak gerekiyor. Size bir web sitesi yapabileceğini söyleyen ama işini bitiremeyen firmalarla karşılaşmanız bu yüzden. FireFrogCreative projeleri gerçek bir profesyonellikle yürütmekle kalmayıp, karşımıza çıkabilen sorunları da aynı başarıyla çözüyor. Portalımın içeriğine uygun bir cümleyle özetleyeyim: Her anne senin gibi bir evladı olsun ister Tanlacığım, ellerine sağlık!…
Gülüş Türkmen – Kurucu, yazar, alternatifanne.com


Annesininelasi adlı blogum artık FireFrog Creative sayesinde oldukça orijinal ve özgün bir yüze sahip. Blogumun tasarımcısı sevgili Tanla Hanım; birçok tasarımının altına imzasını atan, kendisi de oldukça başarılı bir blog yazarı olan ve hatta 2013 yılı en çalışkan blog finalisti ödülünü kazanan başarılı bir dijital tasarımcı. Çalışma süresi boyunca isteklerimi yerine getirmeye çalışan “işte bu!, Tamam, oldu” deyinceye kadar farklı tasarımlar hazırlayan, işine aşık bu insana teşekkür ediyorum.
Annesinin Elası annesininelasi.com


Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Blogumun yeni tasarımını ve sağladığınız yenilikleri o kadar sevdim ki yeni ayakkabılarını başucundan ayırmayan bir çocuk gibi heyecanlanıyorum. Aklımdakilerin ekrana birebir yansımış olması ayrı bir mutluluk. Bu süreçte çalışmanızı sabırla, ilgiyle ve de en önemlisi severek yaptığınızı hissettirdiniz. Sıcacık renklerimle, özgür kuşlarımla, çok istediğim eklentilerimle, canlılığın içindeki sadeliğimle baş başa, heyecanla yazmaya devam edeceğim hayalimdeki blogu bana sunduğunuz için; emeğiniz, içtenliğiniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim! Sevgilerimle…
Bir Annenin Renkleri biranneninrenkleri.com


Gerçekten istediğim gibi ve içime sinen bir site oldu. Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Ben hayal ettim, siz gerçekleştirdiniz. Emeğinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim.
Çoluklu Çocuklucoluklucocuklu.com


Çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren gerek profesyonelliğiyle, gerekse samimi fakat ciddi tavırlarıyla hayranlığımı kazandı. Görsel olarak kendim tasarladığım sitemin, dijital ortama aynen aktarılması benim için çok önemliydi ve bunu büyük bir profesyonellikle, kısa bir sürede yerine getirdi. Anlamadığım yerlerde, kafamın karıştığı durumlarda her zaman sabır ve anlayışla elinden gelen yardımı yaptı ve son adıma kadar gelişmeleri takip edip kendimi yalnız ve desteksiz hissetmememi sağladı. Uzun mailleşmelerimiz sonunda da aramızda çok güzel bir arkadaşlık doğdu. Onunla karşılaştığım için çok mutluyum. Her zaman tavsiye edebileceğim, herkese önerebileceğim profesyonelliği, iş ciddiyeti ve samimiyetiyle gönlümü çelen güzel tasarımcı, iyi ki karşılaştık!
Çok sevgiler,
Deryafal-name.com


Kişisel websayfam oldukça yetersizdi. Firefrog ile birlikte tam istediğim gibi, profesyonel tasarıma sahip, kendi kendime yönetebileceğim bir websitesine kavuştum. Teşekkür ederim.

Erdem Gençerdemgenc.com


Bana hayalimdekinden de daha güzel bir blog oluşturan ve sonrasında da desteğini esirgemeyen FireFrog Creative ekibine çok teşekkür ediyorum. Projenin her aşaması ayrı keyifliydi. Her türlü sorun anında giderildi. Başka projelerimde de onlarla çalışmak istiyorum.
Güncel Anne guncelanne.com


Emeklerin için çok teşekkür ederiz. Seninle çalışmak çok güzel ve rahattı. Verdiğin bu harika hizmeti başkalarına da önereceğiz. Hepimiz websitemize bayıldık. Teşekkürler…
Naime – Yasemin Okur – lemonlimecatering.com


Kurumsal şirketlerle çalıştığımız için bizim için profesyonel görünüm ve kullanılabilirlik çok önemli. Ayrıca müşterilerimiz tarafından bulunabilmemiz için SEO’ya da çok önem veriyoruz. Tüm bunları uygun bütçelerle bize sağlayan Firefrog Creative’e teşekkür ederiz.
Erdem Gençm3.com.tr


Gerçekten çok güzel bir site oldu. Emeğine sağlık. Ayrıca seninle çalışmak çok konforluydu. Teşekkür ederim.
Şansal Nurayoyunuzmanlari.com


Okurlarımla iletişim kurmamı sağladığın ve kolaylaştırdığın, harika websitemi oluşturduğun için eline, emeğine sağlık. Ayrıca güncellemelerimi de hemen yaptığın için teşekkürler. Dost ve arkadaşlarıma öneriyorum, önereceğim. Ayrıca, okurlarım hazırlamış olduğun Abdülkadir Bulut-Kasabalı Lorca ve Abdülkadir Bulut’a Sevgi Sözleri adlı kitaplarımın kapağın çok özgün buldu. Farklı bir tasarım olduğunu söylüyorlar. Ben de aynı görüşteyim. Yeni bitirdiğim iki kitabımın kapaklarını yapman için şimdiden sıraya giriyorum. Sevgiler.
F. Saadet Bilir, Araştırmacı yazar, eleştirmen, öğretmen, saadetbilir.com


Mükemmel! İnternetteki görünürlüğümü artırmak için bana özel, kişisel bir websitesi istemiştim. FireFrog Creative websitem konusunda aklımdakileri yaptı ve daha sonra istediğim güncellemeleri de oldukça hızlı bir şekilde halletti.
Stephen Jirkastephenjirka.com