Google+ üzerinde kişisel sayfanızı açabileceğiniz gibi, firmanız veya websiteniz için iş (business) sayfası da açabilirsiniz. Google sayfanız iş amaçlı paylaşımlarınızı profesyonel bir şekilde yapmanıza olanak sağlayacak pek çok seçenek sunar.

1- https://business.google.com/create adresine gidin.

2- İşletme türünüzü seçin.
google+ sayfası

3- Google+ sayfanızı oluşturmak için sayfanıza vereceğiniz ismi, sayfa adresini (URL) ve sayfa türünüzü seçin. “Sayfalar Şartları’nı kabul ediyorum ve bu sayfayı oluşturma yetkisine sahibim.” kutucuğunu tıklayın ve “sayfa oluştur” butonuna basın.
google+ sayfası

4- Sonraki sayfada Google My Business karşılama turuna ulaşacaksınız. Turu alabileceğiniz gibi “Turu Atla” butonuna basarak ilerleyebilirsiniz.

google+ sayfası

5- Sayfanıza hoşgeldiniz. Bu son aşamada Hikaye kısmının altında sayfanız hakkında kısa bir açıklama eklemek ve sayfanızın tanıtım yazısını yazmak; Bağlantılar kısmında web adresini doğrulamak gibi bilgi girişleriyle Google+ sayfanızı daha çekici bir hale getirebilirsiniz.

FireFrog Creative

FireFrog Creative, 2009 yılında Amerika’da kurulmuş genç ve dinamik bir tasarım stüdyosudur. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı ve yüksek kaliteli bir iş anlayışına sahip olan FireFrog Creative, web tasarımı, web hizmetleri, grafik tasarımı, kurumsal tasarım ve diğer görsel tasarım ürünleri üzerinde uzmanlaşmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.